כיצד להשתמש באסתטיקת שיניים דנטלית ככלי שיווקי

קבעו פגישת ייעוץ אצל רופא שיניים באזור שלכם

מלאו פרטיכם כאן ונציג יחזור אליכם

אסתטיקת שיניים דנטלית היא כלי שיווקי שעוזר ליצור רושם עקבי ומקצועי יותר מהפרקטיקה שלך. המטרה של כל רופא שיניים היא למשוך מטופלים חדשים ולהגדיל את בסיס המטופלים שלהם. בכל פעם שאתה יכול להגיד למטופל שלך שהטיפול שיקבל הוא ייחודי, זה שווה נקודות שיווק.

אסתטיקת שיניים
לפגישת ייעוץ אצל רופאי שיניים באזור שלכם בארץ

הצעד הראשון לשילוב אסתטיקת שיניים דנטלית ככלי שיווקי הוא לוודא שהפרקטיקה שלך עומדת בסטנדרטים האסתטיים של רפואת השיניים. זה כולל דברים כמו שימוש בסביבה סטרילית, לוודא שהצוות שלך לובש כפפות ומסכות כאשר הם צריכים, ושמירה על אווירה נעימה למטופלים.

השלב השני הוא לפתח וליישם נושא אסתטי עקבי בכל תחומי העיסוק שלך, מקישוט חדר ההמתנה שלך ביצירות אמנות או תמונות של נופים או אנשים, ועד לבחירת צבעים לחלקים שונים של

מהי אסתטיקת שיניים דנטלית?

אסתטיקת שיניים היא חלק משיווק המתמקד באופן שבו רופא שיניים יכול לשווק את התרגול שלו כדי למשוך מטופלים. זה כולל דברים כמו הוספת צבעים ודפוסים ספציפיים למשרד, כמו גם איך הם מתארים את עצמם.

רופאי שיניים צריכים להשתמש באסתטיקת שיניים דנטלית כדרך לבסס את מעמדם בשוק ולספק מידע על השירותים שלהם כך שניתן יהיה להבין אותו בקלות למטופלים.

עיצובים אסתטיים דנטליים צריכים תמיד להיות צעד מעל הפרקטיקות האחרות על מנת שרופאי השיניים יבסס את עצמם כמובילים בתחום רפואת השיניים.

כיצד אסתטיקה שיניים יכולה לעזור עם 5 מקרי שימוש מדהימים

סתטיקת שיניים היא האומנות והמדע של שיפור המראה ואיכות השיניים של האדם. זהו תהליך שיכול לשפר את בריאות הפה והפנים כאחד, ואנשי מקצוע לא תמיד צריכים להשתמש בטיפולים יקרים כמו פלטה כדי להשיג את התוצאות הללו.

חמשת מקרי השימוש המדהימים לאסתטיקה שיניים כוללים:- סיוע למטופל לשמור על בריאות שיניים וחניכיים

 • עוזר לשפר את המראה של המטופל

 • עוזר לשפר את הביטחון וההערכה העצמית של המטופל.

 • מתן טיפול מקצועי למטופלים הזקוקים לרפואת שיניים אסתטית.

 • שפר את החוויה עבור רופאי שיניים ומטופליהם.

מהם 5 הדברים שכדאי לדעת על אסתטיקת שיניים דנטלית?

אסתטיקת שיניים דנטלית היא חקר המראה האופטימלי של השיניים. זה מוגדר כ"מחקר של מה שנחשב יפה, מושך או מושך ביחס לפנים האנושיות"

 1. צורת השיניים שלך יכולה להשתנות עם הגיל.

 2. שיניים אינן חד מימדיות – יש להן שכבות שונות

 3. צבע ואורך השיניים שלך יכולים להשתנות עם הגיל

 4. אסתטיקה היא סובייקטיבית

 5. ישנם שני סוגים של אסתטיקה דנטלית:

  א) אסתטיקה קלינית – כוללת קווי מתאר, צורת השן, מרקם פני השן, צפיפות ולובן/צבע האמייל

  ב) אסתטיקה אומנותית – זה כרוך בשינויים שיש לבצע בצורה או צבע כדי שלאנשים תהיה דעה טובה יותר עליהם

מדוע רופאי שיניים צריכים להתחיל להשתמש באסתטיקת שיניים דנטלית לעתים קרובות יותר?

רפואת שיניים קיימת כבר זמן רב ותמיד הייתה קשורה לפרקטיקות מיושנות. עם זאת, עם הופעתה של טכנולוגיה חדשה, תעשיית רפואת השיניים נמצאת כעת במצב של שינוי.

ככל שרופאי השיניים של היום משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות יותר בעבודתם, הפכה האסתטיקה לגורם מרכזי בשגרת יומם. בעוד ששירותי שיניים אסתטיים יכולים להיות חסכוניים ולהביא לשביעות רצון טובה יותר של המטופלים, הם גם מביאים לתוצאות עסקיות טובות יותר עבור רופאי השיניים באמצעות נאמנות ושימור מטופלים מוגברת.

פנייה לאסתטיקה נתפסת לפעמים כמוצא קל על ידי רופאי שיניים, אבל זה לא כל כך קל כשאתה מתחיל ליישם אותה בשגרה שלך. רופא שיניים צריך להקדיש זמן ללמוד על אסתטיקה לפני שהוא מיישם את זה בעבודה היומיומית שלהם.

מהם הסוגים הפופולריים ביותר של הליכים אסתטיים דנטליים ובאיזה מהם כדאי לבחור?

מאמר זה ידון בהליכי שיניים אסתטיים, עלותם ומהם הסוגים הפופולריים ביותר.

רוב האנשים בוחרים לבצע טיפולי שיניים אסתטיים כי הם רוצים שינוי במראה. באופן כללי, רפואת שיניים אסתטית כוללת כל מה שקשור לשיניים ולחניכיים המשפרים את מראה הפנים או הפה. זה כולל הליכים כמו הלבנת שיניים, הלבנת שיניים או תיקון חיוך עקום.

סוגים אלה של טיפולי שיניים קוסמטיים משתנים בהתאם לצרכיו והעדפותיו הספציפיות של האדם. אנשים מסוימים עשויים לבחור במראה טבעי יותר עם סתימות בהירות או ציפויי חרסינה בעוד שאחרים עשויים לבחור צבעים חזקים יותר עם סגסוגות זהב או כתרי חרסינה לבנים.

ישנם גם אנשים שבוחרים לעבור טיפולי שיניים קוסמטיים מסיבות בריאותיות, שכן אלו יכולים לסייע במניעת עששת ומחלות חניכיים.

מהפכת האסתטיקה הדנטלית: פניה המשתנות של רפואת השיניים

מהפכת האסתטיקה הדנטלית היא השפעת הטכנולוגיה הדיגיטלית והמדיה החברתית על התעשייה. הביקוש לטיפולי שיניים גדל ביותר מ-400% מאז 2009 והתעשייה נמצאת כעת בפתחו של עידן טכנולוגי חדש.

לדוגמה, לאחרונה חלה זינוק עצום בביקוש לטיפולי שיניים קוסמטיים כמו הלבנת שיניים, ציפוי שיניים, השתלת שיניים ויישור שיניים. דרישה זו הועצמה עוד יותר בעקבות עלייתם של משפיעני מדיה חברתית. הם לא רק מושכים אנשים לערוצים שלהם אלא גם דוחפים אנשים לחפש טיפולים אלה באמצעות תמונות וסרטונים בערוצים שלהם.

העלייה בביקוש להליכי רפואת שיניים קוסמטיים הובילה לגידול בהיצע של שירותים אלו, מה שיצר הזדמנויות לשחקנים חדשים כמו מכוני ספא ומרפאות המספקים שירות זה במחירים נוחים.

למה באמת אפשר לצפות מרופא שיניים אסתטי?

אסתטיקת אסתטיקת שיניים היא אומנות שיפור התכונות הטבעיות של השיניים, תוך התמקדות באסתטיקה.

מה אפשר לצפות מרופא שיניים אסתטי?

 • הם משתמשים בקוסמטיקה דנטלית כדי להפחית את רגישות השיניים.

 • הם מציעים טיפולי הלבנה כדי להגביר את הביטחון במראה שלהם.

 • הרופאים מציעים ציפויי שיניים וכתרים כדי לשפר את מראה החיוך שלך.

אילו סוגי שירותים מיוחדים יציע רופא שיניים אסתטי?

רופאי שיניים מציעים מגוון רחב של שירותים מיוחדים שיתאימו לצרכי המטופלים שלהם. חלק מהשירותים הללו כוללים השתלות שיניים, טיפולים בסרטן הפה ושירותי רפואת שיניים הרגעה.

שירות מסוג זה ניתן לרוב על ידי רופא שיניים אסתטי בעל רקע ברפואת הפה. רופאי שיניים אלו עברו גם הכשרה פורמלית בתחום. בנוסף, יש להם שנים רבות של ניסיון בתעשייה ובדרך כלל בקיאים בו. לא מדובר רק במראה קוסמטי – רופאי שיניים אלו משמשים לשיפור איכות החיים גם עבור המטופלים שלהם.

באופן כללי, רוב האנשים מחפשים רפואת שיניים אסתטית כאשר לא נותרו להם אפשרויות אחרות לטיפול או כאשר הגיע הזמן לפרוש מלהיות רופא שיניים חד או כללי.

ד"ר אוהד שחר לוין
ד"ר אוהד שחר לוין

לד"ר אוהד שחר לוין ניסיון של עשרות שנים ומציעה מגוון רחב של אפשרויות טיפולי שיניים.

מומחיותו של ד"ר אוהד שחר לוין ביישור שיניים ולסתות של מטופליו עם צמיחת שיניהם היא ללא רבב. יש לו למעלה מ-20 שנות ניסיון, וידוע במגע העדין ובגישה הטבעית לטיפול שיניים.

טיפולי השיניים הניתנים במרפאתו כוללים טיפולי הלבנת שיניים, טיפולי יישור שיניים, טיפולי השתלות שיניים לרבות השתלות בטכנולוגיה המתקדמת PRF, הכולל גם השתלות שיניים ממוחשבות, מבני שיניים, שיני חרסינה - ציפויי שיניים ועוד.