המדריך המלא להשתלות שיניים בתל אביב וכיצד חוללו מהפכה ברפואת השיניים

קבעו פגישת ייעוץ להשתלת שיניים באזור שלכם

מלאו פרטיכם כאן ונציג יחזור אליכם

השתלת שיניים היא הליך כירורגי המחליף שן חסרה אחת או יותר. הם משמשים כעוגן לשיניים חלופיות, המותאמות ומאובטחות למקומן על ידי כתרים דנטליים.
השתלת שיניים בתל אביב
לפגישת ייעוץ להשתלת שיניים באזור שלכם בארץ
פחות אוהבים לקרוא? צפו בסרטונים על השתלת שיניים

הם יכולים להחזיר לך את החיוך ולהחזיר לך את הביטחון המגיע לך.

הם קיימים רק כ-30 שנה והם חוללו מהפכה ברפואת השיניים במובנים רבים:

  • על ידי שיקום תפקוד ותפקוד הלסת: שתלים דנטליים מחליפים את השורשים שאבדו עקב אובדן או עקירת שיניים, ובכך מאפשרים לשיניים הטבעיות שלך להמשיך לתפקד כראוי.

  • על ידי שיפור האסתטיקה: שתלים דנטליים יכולים לשחזר מבני פנים כמו שיניים עקומות, רווחים בין שיניים, בעיות יישור וכו', מה שהופך אותם לפופולריים בקרב מטופלים שרוצים מראה טבעי יותר עם החיוך החדש שלהם.

מהי השתלת שיניים וכיצד היא פועלת?

שתל דנטלי הוא מכשיר דמוי בורג קטן שמוברג לתוך עצם הלסת של אדם ומעוגן לעצם הלסת כדי לספק תמיכה לתותבות דנטליות.

להשתלת שיניים בתל אביב יש היסטוריה ארוכה. ניתוח שתלים קיים כבר אלפי שנים ושימש בתחילה להחלפת שיניים חסרות.

למרות שרוב האנשים מקשרים שתלים להחלפת שיניים, יש להם גם שימושים אחרים כמו חיבור תותבות לעצם הלסת, גישור על פערים בשיניים משוחזרות שבורות ותיקון פגמי רקמות בחניכיים או בלחיים.

למה לבחור בהליך השתלת שיניים בתל אביב?

ישראל ידועה במומחיותה הרפואית. בארץ יש כמה מבתי החולים המובילים בעולם. אחד מהם הוא בית החולים איכילוב בתל אביב, המציע השתלות שיניים.

לעיר תל אביב יש מוניטין של מובילה בהליכי השתלות שיניים. ניתן לייחס זאת למתקנים הרפואיים המתקדמים שלה ולמנתחים מנוסים המבצעים את הניתוחים הללו במקום.

תל אביב היא גם בירת ישראל, כלומר תהיה לך גישה לכל השירותים המקומיים במסע שלך להשגת שיניים או עצם הלסת החדשות שלך.

מהם 3 השלבים העיקריים הכרוכים בהליך השתלת שיניים בתל אביב?

הליך השתלת שיניים בתל אביב הוא תהליך שבו השתל יונח בפיו של המטופל והוא יאבטח במקומו באמצעות עזר.

  1. השלב הראשון בתהליך זה הוא הכנת הפה והשיניים להחדרה. זה כולל ניקוי ועיצוב שיניים, הסרת רקמת שן עודפת ואיתור מקום ההשתלה.
  2. השלב השני הוא החדרת השתל.
  3. השלב השלישי הוא אבטחת הדוכן.

כיצד למצוא את רופא השיניים הטוב ביותר להשתלת שיניים בתל אביב

בחיפוש אחר רופא שיניים בתל אביב, חשוב לברר במה הוא מתמחה. תוכלו לעשות זאת על ידי שאילתו על ניסיונם או שאילת פקידת הקבלה.

ודאו כי לרופא השיניים שאתם שוקלים להשתלת השיניים שלכם יש לפחות 6 שנות ניסיון ומציע טיפול מעקב של 6 חודשים לאחר הניתוח.

כדאי גם לבקש המלצות מחברים ובני משפחה שכבר פנו לרופא השיניים הזה בעבר כדי לוודא שאתם בוחרים נכון.

מהם סוגי השתלת שיניים בתל אביב הנפוצים ביותר?

חלק מסוגי השתלות השיניים הם:

הסוג הנפוץ ביותר של השתלת שיניים הוא שתל קבוע. שתל קבוע מורכב מבסיס מתכת מקובע לעצם.

  • שתל מסוג בורג מורכב משני חלקים – בורג המתכת והכנס פולימתיל מתאקרילט (PMMA). סוג זה יוצר קשר יציב אך גמיש בין עצם לשן מלאכותית.
  • שתל עצם הלסת מוחדר לעצם הלסת של המטופל אשר יוצר קשר הדוק עם הרקמה הסובבת, מה שהופך אותה לקבועה. זה גם עוזר להפחית את הסיכון לזיהום בחולים עם מחלת חניכיים או שיניים אבודות.

כיצד למצוא רופא שיניים שיכול לבצע הליך השתלות שיניים בתל אביב

מציאת רופא שיניים שיוכל לבצע הליך השתלת שיניים בתל אביב חשובה למקרה שתצטרכו לבצע השתלה. עם זאת, זה גם החלק הקשה ביותר של התהליך כולו.

בחלק זה, נראה כיצד ניתן למצוא רופא שיניים בעל הכישורים והניסיון לבצע הליך השתלת שיניים.

  • מחקר רופאי שיניים באינטרנט: ישנם אתרי אינטרנט רבים המפרטים רופאי שיניים בעלי הכישורים והניסיון הדרושים לביצוע הליך השתלת שיניים בתל אביב. אתרים אלו מכילים חוות דעת של מטופלים ואנשי מקצוע אחרים בתחום רפואת השיניים כך שתוכלו לקבל מושג אם הם טובים או לא.
  • חיפוש רופאי שיניים באזור שלך: עליך לחפש רישומים מקומיים בגוגל או אצלנו באתר לפני שתקבע תור כדי לראות אם יש אפשרויות אחרות זמינות בקרבתך.

מהם היתרונות של השתלת שיניים בתל אביב?

השתלות שיניים בתל אביב נחשבות לאחד ההליכים המתגמלים ביותר בכל הנוגע לאיכות החיים. הם גם נחשבים לטיפולים הלא ניתוחיים המוצלחים ביותר לאובדן שיניים.

ישנם יתרונות רבים שמגיעים עם השתלת שיניים, יחד עם אחוזי ההצלחה שלהם. אחד היתרונות העיקריים הוא שהמכשירים הרפואיים הללו יכולים לעזור למטופלים להחזיר את החיוכים שלהם, מה שיכול להגביר את רמת הביטחון וההערכה העצמית שלהם. השתלות שיניים בתל אביב גם מציעות למטופלים הזדמנות לשפר את בריאות הפה שלהם ולהימנע מבעיות פוטנציאליות בעצם הלסת בהמשך הדרך.

ד"ר אוהד שחר לוין
ד"ר אוהד שחר לוין

לד"ר אוהד שחר לוין ניסיון של עשרות שנים ומציעה מגוון רחב של אפשרויות טיפולי שיניים.

מומחיותו של ד"ר אוהד שחר לוין ביישור שיניים ולסתות של מטופליו עם צמיחת שיניהם היא ללא רבב. יש לו למעלה מ-20 שנות ניסיון, וידוע במגע העדין ובגישה הטבעית לטיפול שיניים.

טיפולי השיניים הניתנים במרפאתו כוללים טיפולי הלבנת שיניים, טיפולי יישור שיניים, טיפולי השתלות שיניים לרבות השתלות בטכנולוגיה המתקדמת PRF, הכולל גם השתלות שיניים ממוחשבות, מבני שיניים, שיני חרסינה - ציפויי שיניים ועוד.

השתלת שיניים לפני ואחרי