המדריך השלם להלבנת שיניים טבעית ואצל רופאי שיניים

קבעו פגישת ייעוץ להלבנת שיניים באזור שלכם

מלאו פרטיכם כאן ונציג יחזור אליכם

הלבנת שיניים טבעית היא הליך שיניים קוסמטי שניתן לבצע הן על ידי רופאי שיניים והן ערכות בבית.

כאן נדון בטכניקות הלבנת שיניים, מדוע אנשים מלבינים את שיניהם, איך משיגים שיניים לבנות יותר אצל רופא השיניים ועוד!
הלבנת שיניים באופן טבעי
לפגישת ייעוץ להלבנת שיניים באזור שלכם בארץ
פחות אוהבים לקרוא? צפו בסרטונים על הלבנת שיניים

מדוע הלבנת שיניים טבעית נחוצה למראה שלך

השיניים הן הדבר הראשון שאנשים רואים כשהם מסתכלים על הפנים שלך. ואם הם לא נראים לבנים, אז אתה לא עושה רושם ראשוני טוב.

אנשים מודאגים יותר מהשיניים בימינו בגלל הפוסטים ברשתות החברתיות המציגים חיוכים מושלמים. זה מה שאנשים רוצים שיהיו לעצמם-חיוך מושלם.

הלבנת השיניים שלך היא לא רק הבל, זה גם עניין של בריאות המעיים. אם יש לך ריח רע מהפה או הצטברות רובד על השיניים, זה יכול להוביל לבעיות בריאות חמורות כמו מחלות לב וסוכרת.

מה ההבדל בין הלבנת שיניים טבעית בבית לביצוע מקצועי?

ישנן דרכים רבות להלבין שיניים, אך לא תמיד יש צורך בהלבנת שיניים מקצועית.

הלבנת שיניים מקצועית יכולה להיות יקרה וזה לוקח הרבה זמן. זה הכי טוב לאנשים שרוצים להשיג תוצאות מקסימליות עם השיניים או לאנשים שיש להם זמן מוגבל ורוצים לשמור על החיוך הלבן שלהם. אנשים שרוצים להלבין שיניים בבית יכולים לעשות זאת בעזרת מוצרים טבעיים כמו פחם, סודה לשתיה ושמן קוקוס.

ההבדל בין כל אחד הוא שאנשי מקצוע ישתמשו במוצרים ספציפיים שלא יפגעו או ירגיזו את החניכיים והם משתמשים במגש מותאם לפה שלך בעוד שיטות בבית ישתמשו בחומרים ביתיים כמו פחם, סודה לשתיה, שמן קוקוס וכו '.

הלבנת שיניים טבעית בבית מול הלבנה אצל רופא שיניים

ההבדל העיקרי הוא שרופא השיניים ישתמש במשחת שיניים חזקה יותר ובריכוז חמצן גבוה יותר כדי לחייך חיוך לבן יותר.

רופא השיניים יוכל להלבין את השיניים בביקור אחד בלבד, שלא כמו בבית שבו יכול לקחת עד שבועיים עד שהשיניים שלך ילבינו. אבל החיסרון הוא שאתה צריך לשלם על זה ולעבור חוויה לא נוחה. אתה יכול גם לקבל חניכיים מגורות או שיניים רגישות ממברשת השיניים החזקה המשמשת רופאי שיניים.

מה קורה במהלך התייעצות עם רופא שיניים

התייעצות עם רופא שיניים תכלול בדרך כלל סקירת השיניים והחניכיים, דיון על אופן הצחצוח והחוט דנטלי והערכה של בריאות הפה הכללית שלך.

התייעצות עם רופא שיניים חיונית לשמירה על בריאות הפה. רופא השיניים יעשה צילום שיניים כדי לזהות בעיות, לבצע בדיקת שיניים ולענות על כל שאלה שיש לך.

חלק זה מפרט מידע על המתרחש במהלך ייעוץ שיניים. הוא כולל את ההיבטים השונים של הבחינה ומה משמעותם, וגם למה אתה יכול לצפות מביקורך.

ייעוץ שיניים מתחיל בדרך כלל בבחינה בעל פה. בדיקה זו כוללת: בדיקת שיני החניכיים והחניכיים של המטופל; צילום רנטגן כדי לזהות בעיות כלשהן; ביצוע בדיקות רגישות כדי לבדוק אם יש זיהומים או מורסות; חיפוש אחר חללים או אי סדרים אחרים על פני כל השיניים; ובדיקת מחלות חניכיים או מצבים רפואיים אחרים העלולים להשפיע על בריאות הפה שלך.

מה גורם לשינוי צבע השיניים?

ישנן סיבות רבות לשינוי צבע השיניים. תוכל להשתמש בכמה מהדרכים המופיעות במאמר זה כדי לברר מה גורם לשינוי שיניים בשיניים.

כמה מהגורמים השכיחים ביותר לשינוי צבע השיניים הם:

 1. עששת

 2. מחלת חניכיים

 3. הזדקנות

דרכים טבעיות להלבין את השיניים באופן טבעי

יש לנו שיניים לבנות מסיבות רבות. ממניעת עששת ועד לקבלת עבודה ועד זכייה בחברים, ישנן סיבות רבות מדוע עלינו לשמור או לשפר את החיוך שלנו.

אנו יכולים לעשות זאת באמצעים שונים, למשל על ידי הסרת כתמים מהשיניים בעזרת משחת שיניים מלבינה או על ידי ביקור אצל רופא השיניים לצורך הליך במשרד. עם זאת, אנשים רבים מעדיפים דרכים טבעיות להלבין את שיניהם מכיוון שהן עדינות לגוף ולא יקרות כמו שיטות אחרות.

טכניקות הלבנת שיניים שעובדות מהר

הלבנת שיניים היא תהליך שבו כתמים בשיניים מוסרים. ניתן לעשות זאת באמצעות כימיקלים, לייזרים או על ידי ביצוע תרופות ביתיות. הטכניקות הטובות ביותר הן אלה שעובדות מהר וגם זולות יותר מכמה שיטות אחרות.

הלבנת שיניים טבעית הפכה לטיפול יופי פופולרי מאוד בישראל, בארה"ב ובבריטניה. אנשים שאינם רוצים לחכות חודשים עד שהשיניים ילבינו יכולים להשתמש באחת מהטכניקות האלה להלבנת שיניים שעובדות מהר. הטכניקה הנפוצה ביותר היא שימוש במשחת שיניים, אך ישנן גם דרכים אחרות. אתה יכול להשתמש בפריטים כמו שמן קוקוס, חומץ תפוחים, סודה לשתייה, פחם פעיל, מי חמצן ושמנים אתריים מעץ התה.

כיצד לקבל שיניים לבנות מרופא השיניים

חשוב לבקר אצל רופא השיניים כדי לנקות את השיניים בצורה מקצועית. אם אינך יכול להרשות לעצמך, ישנן הרבה חלופות במחירים נוחים. אחד מהם הוא אכילת מזון בריא ואורגני. זה יעזור לנקות את השיניים באופן טבעי מבלי לפגוע באמייל.

דרך נוספת להוציא שיניים לבנות מרופא השיניים היא באמצעות משחת שיניים הלבנה או מי פה. עליך להשתמש בהם לפחות שבועיים לפני ביקור אצל רופא השיניים, כך שתוכל לראות אם הם פועלים עבורך.

אם אתה רוצה שיניים לבנות יותר, הימנע משימוש בקפה, תה, יין אדום, סיגריות ודברים אחרים שמכתים את השיניים בזמן צחצוח בלילה לפני השינה. שתו גם הרבה מים – זה עוזר לשמור על בריאות כל הגוף!

צעדים יומיומיים שאתה יכול לנקוט כדי להאיר את החיוך שלך באופן טבעי

גורמים רבים, פנימיים וחיצוניים, יכולים להשפיע על מראה השיניים. לדוגמה, אם אתה מבלה זמן רב בחוץ לשיזוף או לשתות משקאות קרים, תקבל שיניים בצבע צהוב יותר. אם אתה נוטה לנשוך את הפה או מזון לעתים קרובות, השיניים שלך עשויות להיות יותר צבעוניות. אם הינך בהריון או מניקה, ההורמונים בגופך עלולים לגרום לכתמים בשיניים.

כדי לשמור על שיניים בריאות ולהימנע מכתמים אלה להיווצר עליהן באופן טבעי, יש כמה צעדים שתוכל לבצע. השלב הראשון הוא לצחצח פעמיים ביום. כמו כן, עליך להשתמש בחוט דנטלי לפני השינה – הדבר ימנע מחיידקים להיכנס לרווחים שבין השיניים והחניכיים שבהם קשה יותר לנקות אותם.

כיצד להלבין את השיניים באופן טבעי בבית בעזרת 8 הטיפים הקלים האלה

אתם לא בהכרח צריכים לקנות מוצרי הלבנת שיניים מחנות. ניתן לעשות את זה באופן טבעי בבית. סידרנו לכם 8 טיפים קלים לביצוע הלבנת שיניים בייתית:

 1. הימנעו משתיית קפה ותה
 2. הפסיקו עישון סיגריות
 3. אכלו פירות וירקות גולמיים
 4. צחצחו שיניים בתערובת של סודה לשתייה ושמן קוקוס
 5. שתו מים לאורך כל היום, גם כשאתם לא צמאים!
 6. לשטוף עם פחם פעיל כל לילה לפני השינה
 7. תחייכו כמה שיותר פעמים, זה יעזור לחיוך שלך להיראות לבן יותר באופן כללי
 8. השתמשו בקשית כאשר אתם שותים או אוכלים

מסקנה: כיצד להלבין את השיניים לתוצאות הטובות ביותר עם כל כך הרבה אפשרויות זמינות

השיטה הנפוצה ביותר להלבנת שיניים היא טיפול מקצועי להלבנת שיניים במשרד רופא השיניים שלך, אך ישנן אפשרויות רבות אחרות שתוכל לעשות בבית. אבל מה האפשרות הטובה ביותר עבורך? נבחן כיצד להלבין את השיניים לקבלת התוצאות הטובות ביותר עם כל כך הרבה אפשרויות זמינות.

 • טיפול מקצועי להלבנת שיניים: השיטה הנפוצה ביותר להלבנת שיניים היא טיפול הלבנת שיניים מקצועי במשרד רופא השיניים שלך. הוכח כיעיל ביותר ויש לו אפילו אחוזי הצלחה של 100%.
 • הלבנת שיניים טבעית בתוך הבית: הלבנת שיניים בתוך הבית מספקת דרך לכולם להשיג חיוך בהיר יותר, כל עוד יש להם גישה למוצרים אלה ופעלו בהתאם להוראות.
ד"ר אוהד שחר לוין
ד"ר אוהד שחר לוין

לד"ר אוהד שחר לוין ניסיון של עשרות שנים ומציעה מגוון רחב של אפשרויות טיפולי שיניים.

מומחיותו של ד"ר אוהד שחר לוין ביישור שיניים ולסתות של מטופליו עם צמיחת שיניהם היא ללא רבב. יש לו למעלה מ-20 שנות ניסיון, וידוע במגע העדין ובגישה הטבעית לטיפול שיניים.

טיפולי השיניים הניתנים במרפאתו כוללים טיפולי הלבנת שיניים, טיפולי יישור שיניים, טיפולי השתלות שיניים לרבות השתלות בטכנולוגיה המתקדמת PRF, הכולל גם השתלות שיניים ממוחשבות, מבני שיניים, שיני חרסינה - ציפויי שיניים ועוד.

הלבנת שיניים לפני ואחרי