ה-א,ב של הלבנת שיניים בלייזר: מה שאתה צריך לדעת

קבעו פגישת ייעוץ להלבנת שיניים באזור שלכם

מלאו פרטיכם כאן ונציג יחזור אליכם

הלבנת שיניים בלייזר היא הליך שיניים קוסמטי פופולרי מאוד בקרב אנשים והיא גם תעשייה צומחת.

הלבנת שיניים בלייזר
לפגישת ייעוץ להלבנת שיניים באזור שלכם בארץ
פחות אוהבים לקרוא? צפו בסרטונים על הלבנת שיניים

מהי הלבנת שיניים בלייזר ולמי היא מתאימה ביותר?

הלבנת שיניים בלייזר היא הליך שיניים קוסמטי שעשוי להתאים לך אם אתה מחפש פתרון להלבנת שיניים קבועה בבית.

עלות הלבנת שיני הלייזר עשויה להשתנות בהתאם לסוג שתבחר. לדוגמא, הלבנה בלייזר במשרד יקר הוא יותר מאשר הלבנה בבית. העלות עשויה להיות תלויה גם בסוג רופא השיניים המבצע את ההליך. ישנם גורמים רבים נוספים שיכולים להשפיע על כמה עולה לבצע הלבנת שיניים בלייזר מקצועית, כמו המיקום הגיאוגרפי שלך ותוכנית ביטוח השיניים שלך.

אם אתה שוקל להסיר את הפלטה שלך לפני שאתה עובר הליך זה, הלבנת שיניים בבית בלייזר עשויה להיות הטובה ביותר עבורך מכיוון שהיא אינה דורשת כל קידוח או הסרת שיניים לפני או אחרי הטיפול.

שלבים ונהלים להלבנת שיניים בלייזר

מדריך שלב אחר שלב כדי לעזור לך לקבל החלטה מושכלת.

  • השלב הראשון הוא למצוא חברה מוסמכת בעלת ניסיון בהלבנת שיניים בלייזר. העלות תהיה תלויה בסוג ההלבנה ובכל הליכים נוספים שנדרשים.
  • השלב השני הוא ללכת לייעוץ ראשוני עם רופא השיניים במהלכו יבדקו את השיניים וימליצו על תכנית טיפול. אתה יכול גם לדון בכל בעיות בריאותיות ותרופות שעשויות להשפיע על תהליך הטיפול.
  • השלב השלישי הוא בדרך כלל לצלם כמה תמונות עבור הלבנת שיניים לפני ואחרי, כך שתהיה השוואה של התוצאות בסוף תוכנית הטיפול שלך. ולבסוף, חשוב לשמור על הרגלי פה טובים לאחר הטיפולים שלך – צחצוח פעמיים ביום

מה שאתם צריכים לדעת על הלבנת שיניים בלייזר

אמנם נכון שהלבנת שיניים בלייזר אינה פועלת עבור כולם, אך היא עדיין מהווה אלטרנטיבה מצוינת לפתרונות הלבנת השיניים הישנה שלך.

הלבנת שיניים בלייזר קיימת כבר מספר שנים אך ההליך עצמו שופץ ושופר במשך הזמן כדי לעבוד טוב מאי פעם. למעשה, ההליך עבר דרך ארוכה מימיו המקוריים של היותו טיפול פשוט בפנים ועד לזה שיכול לחדור עמוק לאמייל השן ולהסיר כתמים מתוך מבנה השן עצמו.

הלבנה בלייזר היא הליך שיניים קוסמטי המשתמש בלייזר להסרת כתמי השיניים. אתה יכול גם להלבין את השיניים שלך באופן מקצועי או לעשות את זה בבית עם מוצר ללא מרשם.

כולנו יודעים שהשיניים שלנו הן חלק חשוב במראה שלנו, במיוחד כשאנחנו מחייכים. כולנו רוצים שהם יהיו לבנים ונוצצים, ללא כל צבע או עקבות של רובד.

מהן העלויות של הלבנת שיניים בלייזר?

הליך חדש להלבנת שיניים בלייזר יכול לסייע בהארת החיוך שלך ולגרום לו להיראות טוב כמו פעם. העלות הממוצעת להליך זה נע סביב 500 ש״ח -1000 ש״ח לכל מפגש, אך המחיר ישתנה בהתאם למספר גורמים כגון רופא השיניים ומיקום המרפאה. חשוב להשלים תחילה הערכה אצל רופא שיניים כדי לבדוק אם אתה זקוק לטיפולים אחרים לפני תחילת הלבנת שיניים בלייזר.

Picture of ד"ר אוהד שחר לוין
ד"ר אוהד שחר לוין

לד"ר אוהד שחר לוין ניסיון של עשרות שנים ומציעה מגוון רחב של אפשרויות טיפולי שיניים.

מומחיותו של ד"ר אוהד שחר לוין ביישור שיניים ולסתות של מטופליו עם צמיחת שיניהם היא ללא רבב. יש לו למעלה מ-20 שנות ניסיון, וידוע במגע העדין ובגישה הטבעית לטיפול שיניים.

טיפולי השיניים הניתנים במרפאתו כוללים טיפולי הלבנת שיניים, טיפולי יישור שיניים, טיפולי השתלות שיניים לרבות השתלות בטכנולוגיה המתקדמת PRF, הכולל גם השתלות שיניים ממוחשבות, מבני שיניים, שיני חרסינה - ציפויי שיניים ועוד.

נגישות אתר

הלבנת שיניים לפני ואחרי

חדש באתר החיוך שלי

בעקבות המצב הכלכלי שאזרחי ישראל נתקלו בשל המלחמה,
הוקמה פלטפורמה חדשנית – עם מעל 80% הצלחה!

פיננסי נט

בכדי לעזור כמה שניתן למצב הכלכלי של כל אזרח ואזרחית במדינה.

רוצים לבדוק ללא עלות אם מגיעים לכם כספים?
לחצו הכפתור הכחול למטה

בהצלחה, מצוות אתר החיוך שלי 💝